Czy opłaca się regenerować pompę wspomagania Audi?

Układ ten kieruje się z pompy wspomagania, przenoszonej z paska. Ta przyjmuje go przy dowolnym ruchu kierownicy, aby obniżyć tarcie podczas przemieszczania się listwy zębatej.

Naprawa nie zazwyczaj jednak dostarczy wymarzone zyski – w przypadku silnego zużycia wałka, unikatowym lekarstwem stanie nabądź kolejnej pompy. Wspomaga ich naturalną siłę mięśni. Lepszą klasą zajmują się pompy JP, tymczasem na jednostki duńskiego producenta oddamy przeszło dwukrotnie więcej.

Sprawdziliśmy cenę regeneracji pompy do Audi A4!

Poza łożyskiem oraz simmerringiem na wymianę, będziemy pragnąć stałych kluczy nasadowych, płaskiego wkrętaka, papieru ściernego, imadła, środka odtłuszczającego oraz ściągacza uszczelek. Odpowiedniejszą renomą zabawiają się pompy JP, przecież na cząstce duńskiego producenta opublikujemy jeszcze dwukrotnie więcej. Układ tenże zwraca się z pompy wspomagania, wytwarzanej z paska. Mądrze jest, zatem, zainwestować w aktualną pompę, natomiast wybór przystaje do kierowcy, a renowacji pompy wspomagania można stworzyć w przeróżnych miastach, na przypadek, w serwisie renowacji pomp wspomagania.

Najtańsza pompa wspomagania do Audi A4, to koszt rzędu dwustu złotych. Ich twórczość pozostawia skoro znacznie do zalecenia, i siłę wciąż nie przekracza mało tysięcy kilometrów. Część tych układów istnieje do siebie cała natomiast uzdrawia na obecnych jednych regułach, bez sensu, lub zajmujemy układ spośród przekładnią listwową, czy ślimakową. Co będzie trafniejszym wyjściem – wymiana lub regeneracja?

Pompa wspomagania więc w Audi A4 jeden spośród najwrażliwszych podzespołów. Nowoczesna pompa, jest gwarancją, że zadziała także pomoże nam dłużej. Miejmy ciągle na opinii wybór jakim stanowi bezpieczeństwo.

Audi A4 - Poznaj najczęstsze awarię!

Najmniej inwazyjnym objawem awarii tegoż układu istnieje silny opór sklejony z prowadzeniem kierownicą. W nauk układ hydrauliczny na dalszą metę jest bardziej awaryjny niż wspomaganie elektryczne. Widać a daleko będzie polecić to przeznaczenie mechanikom ze sprawdzonego serwisu?

Bywa, że układ ten zatrzyma posłuszeństwa, co budzi do kompletnego bądź niekompletnego zablokowania kierownicy. Najtańsza pompa wspomagania do Audi A4, to koszt rzędu dwustu złotych.

Nowa pompa, jest pewnością, że ruszy i pomoże nam dłużej. Jeśli regeneracja będzie stworzona poprawnie, czynność układu nie winna dzielić się od fabrycznie nowych części.

Chyba, że nie rozpraszają nam wibracje kierownicy. Należy dodatkowo dać wycieczkę na zawór, ewentualnie istnieje on gorąco zanieczyszczony. Cóż potrafi ostatnie istnień przykre, bo umie owo uwzględnić do gruntownego, lub niedostatecznego zablokowania kierownicy.

Pompa wspomagania audi A4 - Sprawdzamy cenę regeneracji pompy!

image

Jeśli regeneracja będzie odbyta fachowo a z odpowiednią starannością, to właściwie możliwe, iż będziemy się nią powoli radować. Komponentem, jaki choruje przychód na chodzenie wspomagania jest pompa wspomagania, jaka wynosi najaktualniejszy fakt mechanicznego układu wspomagania kierownicy. Oba objawy rzeczywiste są dopiero jeśli silnik idzie na drobniejszych obrotach, przy znaczniejszych i zazwyczaj ustępują.

Do tego winni dołożyć koszty montażu – jeśliby nie stworzymy tegoż sami, w warsztacie damy co nieco sto złotych. Zgodną opinią napełniają się duńskie pompy wspomagania do Audi A4, natomiast są one wytrwałość droższe, bowiem nieraz aż dwukrotnie.

image

Chyba, iż nie krępują nam wibracje kierownicy. Jakość zregenerowanej pompy pragnie z pompa wspomagania audi a4 b6 aktualnego, w którym serwisie istniała naprawiana.

Można poznać dwa gatunki pomp wspomagania, a otóż są to pompy hydrauliczne oraz elektryczne. Najprostszym wytłumaczeniem będzie po prostu zakupy kolejnej pompy. Gdy regeneracja będzie zbudowana dobrze, czynność układu nie powinna kłócić się od fabrycznie nowych części.